Rok 2023: 10 powodów do dumy

Rok 2023 za nami. Mam dziś dla Ciebie inne niż zwykle podsumowanie minionych 12 miesięcy. Chciałabym się z Tobą podzielić tym z czego jestem dumna – a powodów jest naprawdę dużo. Poniżej przedstawiam Ci 10 moich największych powodów do dumy.

1. Nowa strona www

Tak, to dokładnie ta strona, na której jesteś! Z jej odświeżeniem zwlekałam dobre 2 lata. W 2023 znalazłam wreszcie przestrzeń by w nowy sposób pokazać jak fotografuję i co w fotografii jest dla mnie najważniejsze. Oprócz reportaży ślubnych znajdziesz również fotografie z sesji narzeczeńskich, historie rodzinne oraz...totalną nowość – sesje indywidualne.

2. Powrót do sesji kobiecych

W tym roku postanowiłam wrócić do sesji kobiecych, ale nie takich zwykłych! Zależy mi, by każde fotograficzne spotkanie było indywidualnym przeżyciem i początkiem nowego patrzenia na siebie. Nam kobietom często brakuje pewności siebie albo wciąż towarzyszy przekonanie, że jesteśmy niewystarczające, niegotowe, nieprzygotowane by stanąć przed obiektywem. Moje tegoroczne wspaniałe dziewczyny, które zdecydowały się na sesję, pokazały, że już teraz, już dziś można być z siebie dumną, pokazać swoje piękno i...spojrzeć na siebie z czułością. To doskonały początek, by być bliżej siebie.

3. Początek sesji męskich

To temat, o którym myślę i myślę od wielu lat. W 2023 wreszcie się odważyłam i miałam przyjemność fotografować wspaniałych mężczyzn. To dopiero początek, ale po wykonanych sesjach jestem pewna, że spotkam w tym roku równie wspaniałych facetów co w 2023!

4. Otworzyłam swój sklep online z....

...z autorskimi fotografiami! Nie wiem czy wiesz, ale oprócz fotografii, którą znajdziesz na tej stronie, zajmuję się też nieco inną... Rok 2023 był rokiem przełomów i jednym z nich było odważenie się pokazania i zaczęcia sprzedaży moich autorskich fotografii. Dlatego, jeśli szukasz oryginalnego i nietuzinkowego prezentu dla siebie lub kogoś wyjątkowego – zajrzyj na moją stronę. Fotografie, które tam znajdziesz, maja charakter edycyjny i wiosną będzie totalna wymiana fotografii. Co więcej, zdjęcia drukowane są na papierze galeryjnym, więc...możesz mieć w domu namiastkę prawdziwej galerii.

5. DWA razy udało mi się wstać na sesje o wschodzie słońca!

Uwierz mi, obie były zaplanowane na letnie miesiące, więc...musiałam wstać dwa razy o 3 nad ranem! Możesz się uśmiechnąć na ten powód do dumy, ale uwierz mi, dla mnie to było coś! Nie tylko poranne wstawanie, cały proces zbierania się z łózka, patrzenia w niebo i zastanawianie się czy będzie warto, czy słońce się pojawi i jakie będą ujęcia. To także odpowiedzialność za sesję, za kadry za kreatywne podejście do Pary w momencie, kiedy w 99% innych nocy o tej porze słodko śpisz. Zobacz jak mi poszło: koniecznie zerknij na sesję Asi i Mateusza oraz Kasi i Stasia.

6. Nie tylko dwa razy wstałam na wschód słońca, ale też na jedną z sesji

wdrapałam się na Połoninę Caryńską!

Oooo tak! Z tego też jestem bardzo bardzo dumna! Góry to – delikatnie mówiąc – nie mój konik, jestem zdecydowaną fanką morza i długich spacerów wzdłuż wybrzeża. Tym bardziej jestem z siebie dumna, że o 3 nad ranem, z całym sprzętem, po bardzo długiej przerwie górskich wędrówek wdrapałam się na ten wielki dla mnie SZCZYT. Pokonałam swoje słabości, podjęłam wysiłek i...dostałam nagrodę. Zerknij na sesję Asi i Mateusza z sierpniowych Bieszczad.

7. Rozpoczęłam cykl „10 pytań do...”

I to mój kolejny strzał w 10! Powolutku rozkręcam pomysł na rozmowy z innymi usługodawcami, którzy mogą pomóc Ci w organizacji i/lub przebiegu wesela, ale nie tylko. W 2023 udało mi się porozmawiać z Basią Łapińską (make-up), Tomkiem Kurpem (MR. KURP – DJ), Weroniką Urbaniuk (Papierowe Sztuki) oraz Nastazją Iwszkiewicz (Animatorka Nastazja) – rozmów byłoby pewnie więcej, ale...zaczęłam przebudowę strony, która się nieco przedłużyła. W tym roku obiecuję poprawę!

8. Stworzyłam nową przestrzeń do pracy

Jak zapewne wiesz, dobrze przygotowane miejsce do pracy to połowa sukcesu. U mnie, mimo sporego mieszkania, był z tym problem. Początek 2023 roku to wygospodarowanie pokoju tylko i wyłącznie do pracy. To tutaj planuję, edytuję, przeprowadzam wywiady, przygotowuje zdjęcia i albumy do wysyłki. A po całym dniu...zamykam drzwi i idę się z relaksować.

9. Wzruszam się, bo tak często do mnie wracacie!

Ten fakt, ta myśl rozpiera mnie dumą i jestem bardzo wzruszona kiedy po raz kolejny mogę zrobić Tobie lub Wam kolejną sesję. Tak bardzo dziękuję Ci za zaufanie, otwartość na kolejne spotkania i chęć bym nadal była częścią Twojej/Waszej historii. Niektórzy z Was wracają do mnie już od...10 lat. DZIĘKUJĘ!

10. Poznałam tak wiele fantastycznych osób

I jestem totalnie wdzięczna za każde spotkanie, rozmowę, sugestię, wspólną sesję i wspólne działanie. To dzięki Wam mam energię do działania i ogromną motywację by dalej pchać ten swój fotograficzny wózek. Jestem bardzo ciekawa, kto w tym roku będzie mi towarzyszył w tej trwającej już 6 lat przygodzie. Może Ty?

zapytaj o wolny termin

do góry

Share this story