Rozpocznijmy naszą wspólną przygodę

Nie mogę się doczekać

wiadomości od ciebie

Hej!

Być może właśnie zastanawiasz się dlaczego nie znalazłaś/znalazłeś tutaj konkretnych pakietów, żadnej oferty? Ponieważ zanim Ci je wyślę, chcę Cię lepiej poznać. Nasze spotkanie to za każdym razem niepowtarzalna historia i zanim zaczniemy organizować sesję chcę jak najlepiej zrozumieć Twoje oczekiwania, rozwiać obawy, odpowiedzieć na pytania. To także świetna okazja by sprawdzić czy nadajemy "na tych samych falach". A bez tego, uwierz mi, żadne oferty Cię do mnie nie przekonają.

Krok po kroku

Czekam na Twoją wiadomość

01

Wierzę, że oglądając moje zdjęcia i poznając moją historię pokazuję Ci jak myślę o fotografii i czym ona dla mnie jest. Jeśli czujesz, że nadajemy na tych samych falach - napisz/zadzwoń. Pierwszy krok należy do Ciebie!

Spotkajmy się

02

Może myślisz, że na tym etapie spotkanie nie ma sensu. Ja jednak uważam, że to najlepszy moment by się poznać, sprawdzić czy nadajemy na tych samych falach, porozmawiać o obawach i oczekiwaniach. Przy dobrej kawie pokażę Ci albumy, wydruki, pudełka - na żywo zobaczysz, co mam dla Ciebie w pakietach. A jeśli spotkanie we Wrocławiu nie będzie możliwe - nic straconego! Chętnie porozmawiam z Tobą/Wami online.

03

Decyzja należy do Was

Gdy już omówimy wszystkie za i przeciw, gdy rozwieję Twoje wątpliwości i przedstawię możliwości, gdy dotkniesz wydrukowanych zdjęć, albumów i pudełek, gdy dopijemy kawę - to będzie Twój/Wasz czas na decyzję.

04

Działamy

Jeśli powiecie mi TAK - zaczynamy wspólną fotograficzną przygodę. W zależności od tego, jaką sesję wybierzesz przeprowadzę Cię przez cały proces - od przygotowań aż do wydrukowanych fotografii.

To jak, działamy?

KLIKNIJ PRZYCISK!