Q&A

01.

Wychodzę z założenia, że jeśli wybieracie mnie jako fotografa, to podoba Wam się mój styl i fotografie, które możecie zobaczyć w galeriach. Dla mnie tworzenie zdjęcia to nie tylko wybranie dobrego kadru, ale też późniejsza praca nad obróbką wybranych kadrów. Jest to dla mnie spójna całość, kilkuetapowy proces. Dlatego nie oddaję surowych zdjęć. To tak jakbyście zamówili obraz, a potem poprosili o szkice:)

02.

Wybór najlepszych kadrów to również część mojej pracy. Podpisywanie umowy to dla mnie znak, że ufacie mi na tyle, że jesteście pewni mojego wyboru. Możecie być pewni, że wybiorę tylko najciekawsze kadry.

Ile czasu czeka się na zdjęcia?

03.

Jeśli chodzi o reportaż weselny, to w zależności od wybranego pakietu czekacie od 70 do 120 dni. Co do mniejszych sesji: narzeczeńskich, rodzinnych, ciążowych czy biznesowych czas oczekiwania to maksymalnie 21 dni roboczych.

W jakim formacie są wydrukowane zdjęcia?

04.

Oferuję Wam fotografię w dwóch podstawowych formatach: 13x18 oraz 15x21. Oczywiście można zamówić inny format zdjęć, ale wiąże się to ze zmianą ceny.

Czy po otrzymaniu galerii możemy prosić o wymianę zdjęć?

05.

W każdym pakiecie bezpłatnie można wymienić maksymalnie 10 fotografii. Wymiana kolejnych kadrów to koszt 150 zł za zdjęcie.

06.

Do albumu tak – macie możliwość wybranie 40 Waszych ulubionych fotografii, które ja wywołuje i układam w wybranym przez Was albumie. Natomiast do pudełka dorzucam 30/50/60 fotografii ode mnie – patrząc na te zdjęcia, które wybraliście do albumu, mogę wywołać te kadry, które wg mnie są ciekawe albo sprawią radość Waszym bliskim, gdy będziecie się nimi dzielić.

Ile czasu trwa sesja?

Bez względu na to czy umawiamy się na sesję poślubną, ciążową, narzeczeńską czy rodzinną sesja trwa ok. 3 godzin. Z doświadczenia wiem, że oswojenie się z aparatem troszkę trwa, a mnie zależy byście czyli się swobodnie. Jeśli sesja się przedłuży, nic się nie martwcie – zazwyczaj rezerwuję dla Was cały dzień!

Na jak długo dostaniemy dostęp do prywatnej galerii www?

Czas istnienia galerii to 3 miesiące. Po upływie kwartału galeria wygasa.

W trakcie jej istnienia możecie pobrać w dwóch formatach (pełnym i do Internetu).

Oczywiście, że Wy! Z wielką przyjemnością ważne dla Was miejsca i uwiecznię je na fotografiach. Jeśli jednak nie macie pomysłu na miejsce, nic się nie martwcie – mam przygotowaną listę miejscówek, w których warto się sfotografować.

Czy w razie nagłej sytacji lub złej pogody na sesję można umówić się na inny termin?

10.

fot. Kalina Żaczek