Cześć, mam na imię Asia

Wszystko ma swój początek. Gdy myślę o swoim fotograficznym początku, to przypominam sobie ciemnozielone pudełka wypełnione różnymi zdjęciami: małymi, czarno-białymi, często bardzo starymi, które ściągałam z babcinego i dziadkowego regału. Siedziałam i przyglądałam się im z ciekawością, próbując wyobrazić sobie tamten czas i historie ludzi, na których patrzyłam. W rodzinnym domu o albumy pełne naszego dzieciństwa (mam brata i siostrę) dbała Mama. Do dziś dumnie stoją na rodzinnych półkach i przypominają

najfajniejsze czasy. A potem...potem to już poszło...

Robię zdjęcia od 15 roku życia a z każdym kolejnym fotografia staje się dla mnie najcudowniejszym medium, jakie obecnie mamy. Poprzez swoją fotografię chcę oddawać klimat chwil, czasu, Twoich emocji. Poprzez kadry chcę opowiedzieć Historię. Twoją Historię.

Bardzo bliska jest mi fotografia reportażowa. Bardzo lubię kadry czarno-białe, choć od kilku lat rozkochuję się w kolorze. Jeśli zapytasz mnie jaki jest mój styl, to odpowiem, że moim stylem jesteś Ty i Twoje oczekiwania.

Marzysz o sesji o wschodzie słońca? Załatwione.

Marzysz o zdjęciach w starych kamienicach? Załatwione.

Twoje wesele ma klimat boho? Takie będą zdjęcia.

Planujesz ślub w stylu glamur? Nie ma sprawy.

Najważniejsze dla mnie jest istota Twojego/Waszego dnia: bez względu czy to jest ślub, sesja narzeczeńska czy sesja indywidualna.

Dlatego zanim wyślę Ci oferty z cennikami, proponuję spotkanie i rozmowę na temat sesji. Bez rozmowy nie ma dobrych zdjęć.

W dzisiejszych czasach, gdzie każdy może „cyknąć” sobie setki zdjęć za pomocą najnowszych smartfonów, ja skupiam się nie tylko na wychwytywaniu tego, co jest między Tobą a bliskimi, ale także wydobywaniu z Ciebie najgłębiej skrywane piękno.

Nie dostaniesz ode mnie tysiąca zdjęć, ale każdy kadr, który znajdzie się w Twojej galerii będzie „tym” kadrem. Zanim do mnie napiszesz, zobacz jak patrzę na świat.

A jak uznasz, że to również Twój świat to... poznajmy się!

Czekam na Ciebie i Twoją Historię.

Co mnie wyróżnia?

Moje zdjęcia są wyrazem tego, co najbardziej fascynuje mnie w fotografii: storytelling, naturalność i bliskość. Dostrzegam piękno we wszystkim i we wszystkich.

Czy czujesz to samo?

Storytelling

Naturalność

Bliskość

Wszystko jest opowieścią

Czułość przede wszystkim

światło naturalne + delikatny retusz

Poznaj mój świat

Co oprócz fotografii?

Moja praca jest moją ogromną pasją, ale mam też poza fotograficzny świat!

Uwielbiam czytać książki, gotować i spotykać się z przyjaciółmi. Nie wyobrażam sobie też życia bez mojego pieska - Lunki, którą czasami możesz zobaczyć na moich zdjęciach!

Podróżuję

Czytam

Gotuję

Bardziej od gór kocham morze, a od upału chłodny wiatr.

Z wykształcenia jestem...Krytykiem literackim i artystycznym. Nie wyobrażam sobie codzienności bez dobrej książki.

Uwielbiam każdą kuchnię, szczególnie bliska jest mi kuchnia włoska.

Zobacz moje portfolio