Sesja biznesowa może z powodzeniem być połączona z sesją miejską. Dzięki takiemu połączeniu uzyskamy wyjątkowe kadry, które będziesz mógł wykorzystać i do CV i do np. social mediów. Miejska sesja biznesowa z Michałem w roli głównej -zobacz efekty naszego spotkania.

Sesja Michała odbyła się we Wrocławiu. Po wcześniejszych konsultacjach i rozmowach zdecydowaliśmy się na miejsca znajdujące się pomiędzy dwoma mostami: Pokoju i Grunwaldzkim. Zaczęliśmy przy budynku Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego, który moim zdaniem jest świetny również do tego typu fotografii.

Zależało nam by zdjęcia były jednocześnie profesjonalne oraz...luźne.

Mocne popołudniowe słońce były w przypadku tej sesji ogromnym atutem.

Michał zdecydował się na jeden strój - luźną elegancję. Kolejnym miejscem był charakterystyczny dla stolicy Dolnego Śląska był most Grunwaldzki - kilka ujęć i przerwa w wyjątkowym miejscu, moim tegorocznym odkryciu, czyli....w Odrze Centrum. Zakochałam się w tych wnętrzach od pierwszego wejrzenia i wiedziałam, że na pewno zrealizuję tutaj przynajmniej jedną sesję!

Po zdjęciach i...kawie, wybraliśmy się jeszcze na Dworzec Świebodzki, we wnętrzach którego są obecnie ciekawe przestrzenie nie tylko kulinarne.

umów się na sesję biznesową

do początku