fbpx

SESJA NARZECZEŃSKA

Dla wielu par sesja fotograficzna to pozowanie i pokazywanie uczuć przed kompletnie obcą osobą. Doskonale rozumiem Waszą niepewność i tremę – sama czuję się podobnie gdy to mnie robią zdjęcia – a uwierzcie mi, czasami muszę stanąć po drugiej stronie aparatu! Emocje podczas ślubu są ogromne, dlatego staram się jak najbardziej zminimalizować tremę przed obiektywem. Jak?

Swoim parom proponuję dodatkową sesję przed ślubem. Sesja narzeczeńska to doskonałe wyjście nie tylko dla tych, którzy nie przepadają za zdjęciami, ale też dla tych, którzy chcą zobaczyć jak pracuję i czego mogą się spodziewać podczas pełnego reportażu ślubnego. Również i ja poznaję Was, patrzę, obserwuję jak zachowujecie się przed obiektywem, które z Was to urodzony model/modelka, a kto potrzebuje więcej czasu żeby się rozluźnić i poczuć swobodnie. Sesja narzeczeńska to świetna okazja byście przekonali się, że pozowanie nie jest aż tak straszne! Możliwość poznania się przed tym najważniejszym dniem sprawia, że podczas całej uroczystości czujecie się jakbym była dobrą znajomą, a nie kompletnie obcą osobą – wiecie jak pracuję, a ja wiem jak najlepiej uchwycić Waszą miość:)

A co z fotografiami z sesji? Jeszcze przed ślubem otrzymujecie komplet zdjęć, które możecie wywołać i przyozdobić nimi salę albo wykorzystać jako część prezentu dla rodziców w ramach podziękowań.