Zależy mi, byście dostali wszystko, co najlepsze, dlatego zdjęcia to dopiero początek. Fotografie z Waszego dnia są najważniejsze – to fakt, ale równie istotne są produkty, które tworzą spójną całość. Dlatego prócz internetowej galerii www dostaniecie również ode mnie wyjątkowe prezenty. Jakie?

Pudełka bliskie Wam

Od początku istnienia firmy współpracuję z dwoma unikalnymi pracowniami. Jedną z nią jest drewnianysklep.pl, w którym zamawiam piękne drewniane pudełka na Wasze fotografie i pendrive’a, na którym są zgrane wszystkie Wasze zdjęcia.

Dlaczego wybrałam ich? Ponieważ oprócz doskonałej jakości pudełek, współpraca z ich autorami jest wręcz wzorowa. Zawsze są gotowi pomóc, bardzo szybko odpowiadają na wszelkie pytania i co najważniejsze – pudełka przychodzą do mnie za każdym razem w idealnym stanie, cudownie przy tym pachnąc prawdziwym drewnem.

Kolor i grawer wybierz sam!

Tak! To Wy projektujecie swoje wymarzone pudełko. W ofercie drewnianegosklepu.pl jest możliwość wybrania licznych grawerów oraz kolorów pudełek. Możecie zdecydować się na klasyczne kolory, bądź zaszaleć i wybrać jeden z intensywniejszych kolorów. Ja osobiście zdecydowałam się na kolorowe opcje malowania pudełek. Wygląda całkiem nieźle, prawda?

Jaki format?

Pudełka, które mam w swojej ofercie są w dwóch formatach: w wyższych pakietach jest to pudełko w formacie 15×21, a w średnich: 13×18. Wielkość uzależniona jest od formatu zdjęć.

Albumy – małe dzieła sztuki

W albumach od Papierowych Sztuk zakochałam się od razu. Uwielbiam wywoływać zdjęcia i układać je w klasycznych albumach. A takie właśnie są te, które mam dla Was w ofercie. Piękne, ręcznie szyte, tradycyjne albumy fotograficzne, gdzie zdjęcia się wkleja.

Weronika i Piotr tworzą naprawdę małe cuda. Każdy album stworzony jest z największą dbałością o szczegóły. Współpraca z nimi to ogromna przyjemność, połązcenie zaufania, bezpretensjonalności z profesjonalizem. Lubię wpadać do nich do pracowni, chłonąć atmosferę tego miejsca. Zawsze też znajdzie się dla mnie kubek gorącej kawy. Jak ich nie kochać?

Stwórz swój album – to takie proste

Tak samo jak w przypadku pudełek, to Wy tworzycie swój album! Wybieracie materiał, kolor kart, grawer na pierwszej stronie. Dlaczego Wy to robicie? Ponieważ zależy mi by to był WASZ album. Od a do z. Ja tylko wklejam zdjęcia, które sami wybieracie z przygotowanej prywatnej galerii www.

Jest to dla mnie zawsze niezwykłe doświadczenie, bo jestem ciekawa jakie fotografie wybierzecie.

Format formatowi nierówny

Wszystkie formaty albumów od Weroniki i Piotrka są wyjątkowe! W moich pakietach znajdziecie jednak dwa podstawowe: specjalny format 30×30 oraz nieco mniejszy: 30×25.

Moje kochane pary są zawsze pozytywnie zaskoczone wielkością albumów. Na żywo robią bowiem takie wrażenie, że można je oglądać i oglądać….

Dlaczego oferuje Wam takie produkty?

Bo zasługujecie nie tylko na wszystko, co najlepsze, ale też unikalne tak samo jak Wasza Miłość. W fotografiach chcę oddać tylko najlepsze momenty z Waszego dnia, ale zależy mi również by te wspomnienia były pięknie opakowane. Przecież równie ważny jak obraz, jest też rama – to ona często podkreśla jego piękno.

Nie przegap: