fbpx

Gosia i Maciej

Skarżysko-Kamienna 27.06.2019
Wiosna i lato tego roku dają naprawdę mocno w kość. Mam wrażenie, że każdy kolejny dzień jest coraz gorętszy. Czerwcowy ślub w Skarżysku-Kamiennej Gosi i Macieja odbywał się w mocnych, pełnych lata promieniach słońca.

 

Najpierw Skarżysko, potem Suchedniów a potem…

…znów Skarżysko! Przygotowania młodej pary odbywały się nie tylko w dwóch kompletnie różnych przestrzeniach, ale również miastach. Najpierw szybkie zdjęcia z początku przygotowań w domu rodzinnym Gosi w Skarżysku, następnie przejazd do domu weselnego w Suchedniowie, w którym czekał już na mnie Maciej. Nie mieliśmy wiele czasu, bo musiałam jeszcze zdążyć z powrotem do panny młodej, na drugą część przygotowań. Uff! Co to była za jazda! Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i spokojni mogliśmy ruszyć do kościoła.

Czerwcowy ślub w Skarżysku-Kamiennej był dla mnie powrotem do pierwszych lat, które spędziłam w rodzinnym mieście mojego taty. Dopiero na początku lat 90.przeprowadziliśmy się do Starachowic. Katedra, w której był ślub Gosi i Macieja to bardzo dobrze znana mi przestrzeń – wielokrotnie bywałam tu z okazji rodzinnych rocznic czy świąt.

Flaming i taniec synchroniczny

Wesele pary młodej odbyło się w oddalonym o niecałe 20 km Suchedniowie. Na gości, którzy się pojawiali czekał…wielki dmuchany flaming – jak się dowiedziałam, było to specjalne życzenie pana młodego. Dość wyjątkowy gadżet był doskonałym elementem, który z przyjemnością wykorzystałam na niejednym zdjęciu.

Bardzo podobał mi się zespół, który tego dnia zapewniał młodym i gościom mnóstwo rozrywki. Pierwszy raz na weselu, a na wielu już byłam, widziałam wykorzystanie ekranu do…tańca! To był strzał w dziesiątkę, bardzo wielu gości zaangażowało się w tę zabawę. Przyznam, że sama chętnie bym dołączyła do tańczących!

Czerwcowy ślub w Skarżysku-Kamiennej i wesele w Suchedniowie, mimo upału, zaliczam do bardzo udanych. Teraz przed nami plener ślubny!

Zobacz także:

Gosia i Maciej

Magda i Michał