fbpx

Asia i Wojtek

Sesja ciążowa
Nowy Rok, jest już Nowy, Nowy Rok! Zaczynam go od razu! Moje pierwsze fotograficzne spotkanie w 2022 roku to sesja ciążowa Asi i Wojtka, która odbyła się w pięknym studiu fotograficznym. Sami zobaczcie te wciąż mocno grudniowo-świąteczne kadry.

 

Wyjątkowa przestrzeń dla wyjątkowych par

Studio Izy znam od dawna. Miałam okazję tam robić zarówno zajęcia warsztatowe, jak i intymne sesje kobiece.  Tym razem miałam ogromną przyjemność spędzić w nim czas z Asią i Wojtkiem. Ogromnym plusem tego miejsca jest to, że nie jest ono zwykłym studiem, ale wysmakowaną i dobrze przemyślaną przestrzenią. Iza dokłada wszelkich starań, by klimat miejsca odpowiadał porze roku czy konkretnym okazjom. Dzięki jej kreatywności miejsce to zmienia się nie do poznania i za każdym razem zachwyca!

Nie inaczej było i tym razem. Po szybkiej kawie i krótkiej instrukcji przemieszczania się po studiu, Iza nas zostawiła a my…mogliśmy szaleć! Plusem Izakowego studia jest również fakt, że można korzystać z niewielkiej, ale pięknej garderoby,dzięki której można idealnie dopasować parę do tej przestrzeni. Oczywiście zarówno Asia, jak i Wojtek byli świetnie przygotowani, ale fajnie było mieć możliwość urozmaicenia zdjęć.

Praca w studiu wcale nie jest łatwa. Ma się ograniczoną możliwość wykorzystania przestrzeni i trzeba wykazać się nie lada kreatywnością by dobrze oddać i charakter pary i wyjątkowość miejsca. Na szczęście i Asia i Wojtek należą do bardzo spontanicznych i gotowych na różne (fotograficzne) poświęcenia par. Mieliśmy naprawdę niezłą frajdę, gdy wspólnie powtarzaliśmy kolejne kadry. 2 godziny minęły tak szybko, że wszyscy byliśmy zdziwieni, że to koniec naszego czasu! To właśnie są uroki tworzenia sesji w studiu;) Na plener nie mogliśmy jednak czekać, ponieważ Asia miała termin na połowę stycznia.

Jestem wdzięczna Izie za możliwość skorzystania z jej studia – jest to dla mnie wspaniała odskocznia od sesji na łonie natury, a w zimowy czas bywa ratunkiem i dla mnie i dla moich par.

Sesja ciążowa Asi i Wojtka w studiu była znakomitym początkiem nowego sezonu. Mam nadzieję, że w tym roku czekają na mnie tylko tak cudowne pary i rodziny.

Nie przegap:

Kinga, Wari, Oliwier i Natalka

Ola, Mariusz i Józia