fbpx

Ania i Maciek

Warszawa, 30.06.2021
Napisać, że tego dnia było gorąco, to tak jakby nie napisać nic. Końcówka czerwca intensywnie wszystkim przypominała, że wchodzimy w pełnie lata. Jechałam do Warszawy podekscytowana, ponieważ…nie wiedziałam jak będzie wyglądać moja dzisiejsza para. Dlaczego sesja narzeczeńska Ani i Maćka w Warszawie była dla mnie aż tak ekscytująca?

 

Zdjęcia w prezencie

Maciek wygrał sesję narzeczeńską dla siebie i swojej dziewczyny Ani w konkursie organizowanym przez Weddig Trade Show. Przed spotkaniem kontaktowałam się z Anią jedynie mailowo. Bardzo cieszyłam się na to fotograficzne spotkanie i byłam ciekawa z kim przyjdzie mi spędzić ostatnie czerwcowe popołudnie. Sesja narzeczeńska w Warszawie miała być piękną puentą wiosennego fotograficznego maratonu.

Umówiliśmy się nad Wisłą. Sama zaproponowałam miejsce, z którym wiążą się dobre wspomnienia. Nie znam Warszawy za dobrze, ale uznałam tę przestrzeń idealnie wpisującą się w oczekiwania pary: miało być w mieście, ale nie wśród wielu ludzi. Intymnie, ale nie na obrzeżach stolicy. Dzikość miejsca, które wybrałam, bardzo dobrze kontrastowało z piękną panoramą Starego Miasta, której unikalność mogliśmy podziwiać z drugiego brzegu Wisły.

Czekałam na nich coraz bardziej podekscytowana – raz nawet zaczepiłam inną parę! W końcu…zobaczyłam uśmiechniętą od ucha do ucha dziewczynę w czerwonej sukience i nieco nieśmiałego wysokiego chłopaka w okularach. Powoli zaczęliśmy się ze sobą oswajać i wiecie co? To były cudowne 3 godziny wspólnej zabawy i rozmów! Mówię Wam, mam szczęście do par!

Sesja narzeczeńska w Warszawie Ani i Maćka okazała się strzałem w dziesiątkę! Pogoda nam dopisywała, dzięki czemu zrobiłam jedne z najfajniejszych ujęć podczas magicznej godziny w tym roku. Stres i nieśmiałość zarówno moja, jak i pary, odpłynęła w siną dal…i o to, oprócz zdjęć, chodzi podczas spotkań z Wami. Byście czuli się dobrze i swobodnie w moim towarzystwie. Wtedy fotografie same się tworzą.

Mam nadzieję, że spotkanie z Anią i Maćkiem nie było ostatnim!

Zobacz także:

Monika i Paweł

Sylwia i Mariusz