fbpx

Agata i Kuba

Łazienki Królewskie, 19.10.2021
Jest coś nieuchwytnego w jesieni – ta pora roku może zachwycać i dołować człowieka niemalże w tym samym czasie. Wszystko zależy od tej skąpej ilości słońca, która nas raczej przyzwyczaja do aury nadchodzącej zimy. Ale!  W dobrym towarzystwie nawet w pochmurny dzień może być wesoło. Tak było również podczas sesji plenerowej w Łazienkach gdzie spotkałam się z Agatą i Kubą.

 

Jedna wiewiórka, druga wiewiórka….

Powiem Wam szczerze, że w Łazienkach Królewskich byłam pierwszy raz od wielu, wielu lat. Dobrze było sobie przypomnieć tę wyjątkową przestrzeń. Oprócz Młodej Pary zachwycona byłam….wszędobylskimi wiewiórkami! Naprawdę jest ich tak dużo, że w pewnym momencie nie mogłam skupić się na fotografowaniu Agaty i Kuby, bo próbowałam…uchwycić jedną modelkę-wiewiórkę.

Plener ślubny w Łazienkach Królewskich był kolejną wyjątkową i bardzo inspirującą przestrzenią. Nie było wprawdzie słońca, ale nawet w pochmurny dzień ogniście kolorowe drzewa nadawały ton i charakter kolorystyczny sesji. Współpraca z Agatą i Kubą była wręcz idealna. Podczas spotkania obecny był też kamerzysta Piotrek z studiopstro, który na weselu był gościem. Rzadko współpracuję z kamerzystami, zazwyczaj moje pary nie decydują się na tę opcję-spotkanie z Piotrem było naprawdę mocno kreatywne.

Wędrowanie po pełnym jesieni parku, pełną zapachów i kolorów, w totalnie powszedni dzień tygodnia miało coś w sobie z nierealności. W środku tygodnia, w centrum wielkiego miasta, pełnego ruchu, hałasów, ludzi, spacerowaliśmy w niemalże pustych Łazienkach ciesząc się ze spotkania i z faktu, że jednak nie pada. Pierwotnie mieliśmy jechać w zupełnie inne miejsce, ale determinował nas czas.  Miałam jeszcze dziś wrócić do Starachowic i przygotować się do wyjazdu – Wrocław już na mnie czekał.

Gdy zrobiłam ostatnie zdjęcie i wraz z młodą parą szliśmy w stronę auta, poczułam się spełniona. Kolejny sezon za mną i po raz kolejny mogę powiedzieć, że miałam szczęście do par. Zaczęłam od 17-osobowego wesela Moniki i Pawła, skończyłam ponad 120-osobową ekipą Agaty i Kuby.  Plener ślubny w Łazienkach Królewskich był idealnym zamknięciem sezonu 2021.

Zobacz koniecznie:

Agata i Kuba

Agata i Kamil