Marta

Sesje kobiece to dla mnie spotkanie z wyjątkowymi osobami, kobietami, które nierzadko przełamują swoje wewnętrzne opory by stanąć przed obiektywem. Marta na swoją sesję przyjechała aż z Ostrowca Świętokrzyskiego. Sesja kobieca we Wrocławiu była unikalnym dla mnie spotkaniem. Zobacz, co z niego wyszło.

Marta na swoją sesję przyjechała aż do Wrocławia. Postanowiła, że zrobi dla siebie prezent: sesja plus weekend w stolicy Dolnego Śląska. Już na pierwszym spotkaniu złapałyśmy fajny kontakt i ustaliłyśmy jakie zdjęcia są dla Marty ważne. Sesja odbyła się w samym centrum Wrocławia - w wyjątkowym studiu - Panorama Studio.

Miałyśmy z Martą aż 3 godziny na złapanie w kadrach jej kobiecości, delikatności, seksapilu, otwartości, ale też...kruchości. Czas, który spędziłyśmy w studiu pozwolił na wykorzystanie sierpniowego światła, ale też oświetlenia studyjnego, które przydało się przede wszystkim podczas...deszczowej części naszego spotkania. Jej sesja kobieca, która odbyła się we Wrocławiu jest początkiem unikalnych spotkań z pięknymi kobietami. Mam nadzieję, że kadry, które tutaj widzisz, poruszą Cię tak, jak poruszają mnie.

Do początku