We wrześniu 2021 roku po raz pierwszy od czasu pandemii wybrałam się na prawdziwe wakacje. Bardzo brakowało mi słońca, szumu fal i …dystansu do tego, co działo się w moim życiu i na całym świecie. Przyleciałam do La Mariny i zachwyciłam się tym miejscem. Zdjęcia z mojej wyprawy możecie zobaczyć tutaj. Sesja w Hiszpanii – doskonała pamiątka z wakacji!

Powrót do Alicante!

Obiecałam sobie też, że wrócę do prowincji Alicante na cykl sesji fotograficznych by w kadrach złapać nie tylko piękno tego miejsca, ale przede wszystkim Was.

Będę mieszkać w Guardamar del Segura, ale zdjęcia mogę wykonać w całej prowincji. Sesja rodzinna, narzeczeńska, rocznicowa, indywidualna?Sami zdecydujcie:)

Dobrze spędzony czas

Sesja trwa zazwyczaj 2-3 godziny. Dlaczego aż tyle? Ponieważ dla mnie istotne jest byście poczuli się przy mnie swobodnie. Wy jesteście najważniejsi.

Poświęcam Wam tyle czasu, ile potrzebujecie. Podczas sesji rozmawiamy, śmiejemy się, realizujemy wszystkie, nawet najbardziej szalone pomysły.

Miłość nie zna wieku

Jeśli macie w głowie myśl: “W sumie fajnie byłoby zrobić sobie wspólne zdjęcia, ale jestem za stara/jestem za stary na wygłupy przed aparatem” to od razu się zatrzymajcie i wygońcie ją z siebie!

Fotografowałam pary z 30-letnim stażem małżeńskim a nawet  zakochanych w sobie 90-latków z 70-letnim stażem. Uwierzcie mi, to były dla mnie niezapomniane lekcje oddania i czułości.

Miłość nie zna metryki i na nią nigdy nie jest się za starym. Pokażcie światu, że prawdziwa Miłość istnieje!

A może…?

Czas pomyśleć o sobie? I zrobić coś wreszcie dla siebie? Kiedy ostatni raz pozwoliłaś/pozwoliłeś sobie na to, by być w centrum uwagi?

Kiedy ostatnio pozwoliłaś/pozwoliłeś sobie zobaczyć siebie oczami fotografa? Czy wiesz jakie ukryte piękno w Tobie drzemie?

Indywidualna sesja to doskonała szansa by spędzić więcej czasu…z samym sobą.

Poznajmy się!

Nie wiesz czy ta sesja jest dla Ciebie? Czujesz się nieswojo przed obiektywem? Doskonale Cię rozumiem! Dlatego zanim podejmiesz ostateczną decyzję – porozmawiajmy! Napisz do mnie, umówimy się na 15-minutową konsultację. Odpowiem na wszelkie Twoje pytania!

Czekam właśnie na Ciebie! Uwierz mi, sesja w Hiszpanii to doskonała pamiątka z wakacji! Do zobaczenia!