Na tego typu targach będę wystawiać się po raz pierwszy! Owszem, miałam już okazję stać po drugiej stronie stoiska kilkakrotnie podczas przeróżnych targów książki, ale tym razem będzie to zupełnie nowa przygoda.
Poniżej 5 totalnie subiektywnych powodów, dla których warto odwiedzić Wedding Trade Show i zatrzymać się na dłużej przy moim stoisku!

1. Miło mi Was poznać, czyli siła rozmowy twarzą w twarz

Najważniejsze dla mnie jest spotkanie z Wami! Dzięki nawet krótkiej rozmowie opowiem szczegółowo opowiedzieć Wam jak pracuję, co jest dla mnie istotne podczas fotografowania w dniu ślubu oraz na plenerze fotograficznym. Będę mogła odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania oraz rozwieje wątpliwości. Zdradzę też rozwiązania, które sprawdziły się u moich par.

2. Pokażę Wam dodatki, które wchodzą w skład pakietów

Bycie fotografem ślubnym, to nie tylko zatrzymywanie w kadrze najpiękniejszych momentów z tego wyjątkowego dnia, ale również przekazywanie Wam zdjęć w unikalnej formie. Swoim Parom oferuję to, co moim zdaniem, jest w tym momencie najlepsze na rynku: ręcznie szyte albumy oraz spersonalizowane drewniane pudełka.

Zacznę od albumów: od początku swojej działalności współpracuję z małą wrocławską pracownią Papierowe Sztuki. Weronika i Piotrek z ogromną starannością, wyczuciem smaku i skrupulatnością przygotowują dla mnie albumy, w których mieści się albo 60 fotografii w formacie 15×21 (pakiet wyjątkowy) albo 40 fotografii w formacie 13×18 (pakiet unikalny). Co ważne – materiał, kolor kart, ewentualny grawer wybieracie Wy! Dlaczego? Ponieważ zależy mi, by dodatki były jak najbardziej „Wasze” i dopasowane do np. stylu wesela albo indywidualnych upodobań. Na targach będziecie mogli zobaczyć na żywo jak albumy wyglądają i jakie formaty Wam proponuję.


Na stoisku będziecie mogli też zobaczyć eleganckie drewniane pudełka, które zamawiam w Drewnianym Sklepie. Tak jak w przypadku albumów, pudełka mam w swojej ofercie od samego początku – z przyjemnością patrzę, jak ten sklep coraz bardziej się rozwija, a prezentowane produkty są coraz lepszej jakości z nowymi możliwościami grawerowania, wyboru kolorystyki czy wielkości. Również w tym przypadku kolor i grawer wybieracie Wy!

3. Oferty, zniżki, promocje…żyć nie umierać!

Targi mają to do siebie, że możecie złapać okazje, które w innym czasie w roku nie są możliwe. Będę miała dla Was kilka propozycji, ale będą one obowiązywać jedynie w dniu targów. Na co możecie liczyć? Przede wszystkim na konkurencyjną cenę i unikalne pakiety. Oczywiście, jeśli się nie zdecydujecie od razu, to nie odejdziecie od stoiska z pustymi rękami…

4. Pamiątki ze spotkania

… tak z pustymi rękami Was nie puszczę! Nie chcę zdradzać szczegółów, by nie zepsuć niespodzianki tym, którzy przybędą na targi, ale uchylę rąbka tajemnicy… każda para, która zainteresuje się moją ofertą, dostanie m.in. taką torbę. Projekt na specjalne zamówienie zrobiła graficzka Bogusia Celuch.

5. Zdjęcia!

I najważniejsze – będziecie mogli zobaczyć mnóstwo moich zdjęć, które zrobiłam w przęciągu ostatnich 4 lat – nie zabraknie kadrów z plenerów, przygotowań, ślubów i weselnej zabawy. Jestem za tym, by pokazywać klientowi wszystko – nie tylko ustawiane „plenerówki”, ale też reporterskie ujęcia oddające charakter miejsca, w którym się odbywały przygotowania, błogosławieństwo, charakter kościoła czy sali weselnej. Te wszystkie miejsca tworzą całość, pokazują historię Waszego ślubu i to one – prócz Was – świadczą o wyjątkowości tego dnia. Wszystko, co wybraliście i na co się zdecydowaliście, staram się oddać na fotografiach.
Oprócz zdjęć cyfrowych będę Wam pokazywać również zdjęcia wykonane aparatami analogowymi, które również mam w swojej ofercie.

Do zobaczenia 7 listopada!

Mam nadzieję, że choć trochę przekonałam Was do spotkania ze mną podczas listopadowych targów ślubnych Wedding Trade Show. Poniżej kilka praktycznych informacji:

  1. Targi odbędą się 7 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

  2. START wydarzenia: godzina 9.00!

  3. Targi są płatne, ale mam do rozdania 10 wejściówek! Jak je dostać? Dowiecie się na początku tygodnia!

  4. Strona targów: https://weddingtradeshow.pl/