W części pierwszej pisałam o zaletach sesji fotograficznej w domu. Dziś chcę Ci opowiedzieć, dlaczego warto spotkać się ze mną w studiu i jakie cudne kadry mogą wyjść z takiego spotkania.

1. Zmieniamy otoczenie!

Czasami człowiek po prostu chce wyjść z domu. Poznać nowe miejsce, odnaleźć się w totalnie innej przestrzeni niż ta, która otacza nas na co dzień. Sesja w domu ma wiele plusów i może być wygodnym rozwiązaniem, ale spotkanie w studiu fotograficznym może być wspaniałym nowym doświadczeniem, dzięki któremu inaczej spojrzymy i na siebie i na swoich najbliższych.

2.Poczuj się w studiu jak…w domu!

Powodów by nie chcieć zdjęć w rodzinnej przestrzeni jest tak samo wiele, jak plusów takiego rozwiązania. Studio, oprócz neutralności, daje również nowe możliwości. Jakie? Po pierwsze: od samego początku spotkania rozmawiam z Wami o wymyślonych przeze mnie kadrach. Po drugie: decydujecie, czy zostajecie w swoich ubraniach, czy szukamy czegoś totalnie nowego (większość studiów ma możliwość wypożyczania np. sukienek ciążowych czy koszul). Po trzecie: nowa przestrzeń po kilku chwilach staje się Waszą przestrzenią – uwierzcie mi, mogę robić kilka sesji w tej samej aranżacji, a i tak każdy z Was dostanie inne kadry.

3.Nie musisz się martwić sprzątaniem!

Sesja w studiu trwa maksymalnie 2,5 godziny. W tym czasie możemy z zastaną przestrzenią zrobić wszystko! Sesja w studiu może być świetną zabawą, bo nie musisz się o nic martwić: ani o porozrzucane zabawki dzieci, ani o niechciane elementy domu, które mogą pojawić się w kadrze. Po oswojeniu się z nową przestrzenią, pozostaje jedynie…dobra zabawa!

4.Przerwa na…kawę

Studio, do którego Was zapraszam, należy do mojej koleżanki-fotografki Izy. Wnętrze studia nie przypomina tych typowych: nie ma tam tylko białej ściany z rolką teł. Jest za to…przytulny klimat miejsca, przypominający dom. W zależności od pory roku i okazji, Iza zmienia aranżację. Jest też w studiu czas na kawę/herbatę, którą zapewnia właścicielka. Dlaczego wybieram to studio? Ponieważ zależy mi by Wasze zdjęcia były zrobione w ładnym miejscu. Proste, prawda?

5.Nie tylko sesje rodzinne

Studio może być też bardzo intymną przestrzenią, w której łatwiej wyjść poza swoje ograniczenia. Miałam już okazję umawiać się na indywidualne sesje kobiece i efekty tych spotkań były niesamowite. Neutralność studia dodaje bowiem więcej odwagi a świadomość, że w studiu jesteśmy tylko ja i model/modelka i nikt nam w tę przestrzeń nie wejdzie, buduje poczucie bezpieczeństwa tak ważne podczas każdej sesji.

6.Kolejna wyjątkowa pamiątka

Gdy już poczujecie się swobodnie, zapewniam Was, że kadry, jakie dla Was stworzę będą pełne miłości, czułości i radości. Studio jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie późną jesienią i zimą, gdy sesje plenerowe nie są możliwe. Jeśli chcecie sami sprawdzić czy przestrzeń studia to dla Was najlepsze rozwiązanie – napiszcie. Chętnie umówię się z Wami na spotkanie i wspólnie stworzymy wyjątkową sesję. Czekam właśnie na Was!