Nie wiem kiedy zleciał ten czas. Dopiero co przygotowywałam się do założenia firmy, wymyslałam nazwę i szykowałam na pierwsze wesele, a dziś…

1 grudnia 2017 założyłam swoją firmę i zaczęłam niezwykłą przygodę z fotografią już na cały etat. Czy się bałam? Pewnie! Czy myślałam o tym, że totalnie zmieniam swoje zawodowe życie? Oczywiście, że tak!

 
 
 
Moja pierwsza wrocławska para – Agnieszka i Piotr:)

Od strachu i niepewności silniejsze było uczucie ekscytującej niewiadomej, oczekiwania co i KOGO przyniesie los. I przyniósł mi…WAS!

Najwspanialszych ludzi, pełnych Miłości, Czułości i wzajemnego dobra. Wy jesteście moim największym sukcesem, moją dumą a Wasza radość i wdzięczność, gdy otrzymujecie zdjęcia to dla mnie największa nagroda.   Dziękuję Ci za to, że mogłam i mogę być częścią Waszej Historii. Czekam na kolejne spotkania i kolejne niezwykłe Historie Waszych Miłości! Kalendarz na sezon 2023/2024 wciąż jest otwarty!  

fot. Kalina Żaczek

Było Was i jest całkiem sporo! Na przestrzeni lat poznałam wiele fascynujących par i niesamowitych rodzin. Byłam i na sesjach nad morzem i w górach i na Mazurach, a w tym roku pierwszy raz fotografowałam za granicami Polski – miałam przyjemność uchwycić Miłość Dagmary i Donata w pięknym hiszpańskim słońcu. Koniecznie zobacz moje wesela i sesje rodzinne – też możesz tu być!

Z okazji urodzin mam dla Ciebie wyjątkową promocję. Do końca weekendu możesz zdobyć wyjatkowy voucher na dowolną sesję fotograficzną. Oferta jest unikalna, ponieważ voucher możesz zrealizować aż do końca czerwca. Taka okazja już się nie powtórzy! Dlatego, policz do 5 i…napisz do mnie. Czekam właśnie na Ciebie!

Oferta jest ważna jedynie do poniedziałku (4 grudnia) i tylko do poniedziałku w ramach prezentu do vouchera otrzymujecie całkowicie ZA DARMO wyjątkowy ręcznie szyty album na 20 fotografii (format zdjęć 13×18).

fot. Kalina Żaczek

Czekam na Ciebie i Twoich najbliższych. Napisz do mnie!