Jak co roku przed Walentynkami zastanawiałam się, jaki typ wpisu najlepiej pokaże to, co nie tylko w tym dniu jest najważniejsze – relacje między kochającymi się osobami. Myślałam, myślałam i w końcu wymyśliłam, że tym razem zrobię dla was filmik! I to nie byle jaki filmik, tylko taki, w którym udział wezmą pary! Moje wspaniałe ślubne pary (i nie tylko)! Miały one tylko jedno zadanie – odpowiedzieć na pytanie: czym jest dla Was miłość?

Bycie filmowcem to niełatwa sprawa

Zadanie wcale nie było proste, ponieważ chciałam w większości sama nagrywać osoby, które zdecydują się na udział w nagraniu, dlatego skupiłam się przede wszystkim na osobach mieszkających we Wrocławiu. W Starachowicach pomagała mi natomiast moja siostra Karolina, która też zmontowała materiał.

Powiem Wam, że bycie filmowcem to naprawdę ciężka praca. Niby aparat ten sam, obiektyw też, ale samo nagrywanie, ustawianie, światło, dźwięk…to dla mnie coś nowego, innego. Czułam się jakbym pierwszy raz trzymała w ręce taki aparat! Ale wiecie, warto było!

Pary ślubne i ich historie o miłości

Warto było po raz kolejny spotkać się z parami, którym robiłam zdjęcia ślubne i rodzinne na przestrzeni ostatnich kilku lat. Spotkałam się m.in.
z Izą i Tomkiem, Olą i Witkiem, Kasią i Patrykiem. Nagranie przysłali mi też Ewa  i Kuba, którzy obecnie mieszkają w Wielkiej Brytanii. Nie zabrakło też pani Zosi i pana Bronisława, którzy są razem od ponad 40 lat.  W Starachowicach natomiast udało się nagrać Bogusię i Kacpra oraz Anię
i Jeremiego.

Było to dla mnie wzruszające, że tak wiele osób przystało na moją propozycję, chociaż wcale nie musieli się pokazywać czy odpowiadać na wcale niełatwe pytanie.

Bo jak odpowiedzieć, jak zdefiniować MIŁOŚĆ? Czy to w ogóle możliwe? I to jeszcze wiedząc, że ktoś to nagrywa a potem ujrzy to cały świat?

Jestem pełna podziwu dla spójności każdej pary, wzajemnego uzupełniania się, wypowiedzi pełnych dobra i szacunku. Zresztą, zobaczcie sami.

PS.

A dla Ciebie? Czym jest Miłość?